Polski English

O Firmie

O nas ... 

Biuro Nieruchomości "ANMA" jest jedną z największych oraz najdłużej i najprężniej działających firm, zajmujących się zawodowo obrotem nieruchomościami na terenie Lublina i okolic.

Działając nieprzerwanie już od 1992 roku zajmujemy ugruntowaną pozycję na lubelskim rynku nieruchomości a postrzegani  jesteśmy jako firma wiarygodna, znana z profesjonalizmu, rzetelności i skuteczności działania.

W naszej firmie wszelkie czynności pośrednictwa są wykonywane przez licencjonowanych pośredników - wszyscy posiadamy licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz aktualne ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie, zaangażowanie i znajomość rynku nieruchomości gwarantują bezpieczeństwo Państwa transakcji oraz fachowe, szybkie i profesjonalne wykonanie każdego powierzonego nam zadania.

      

Czym się zajmujemy?

Podstawą naszej działalności jest pośredniczenie w realizacji transakcji kupna i sprzedaży, wynajmu, dzierżawy oraz zamiany wszelkiego typu nieruchomości (mieszkania, apartamenty, domy, działki, kamienice, lokale użytkowe oraz obiekty komercyjne) na rynku wtórnym i pierwotnym, w Lublinie i jego okolicach.

Zapewniamy kompleksowość działania, pełną fachową i profesjonalną obsługę prawno-organizacyjną transakcji oraz doradztwo w toku rokowań pomiędzy stronami. Dzięki ścisłej współpracy z notariuszami, kancelariami prawnymi oraz biegłymi rzeczoznawcami, przeprowadzamy Klienta przez cały labirynt zawiłości prawnych, administracyjnych i innych, które nierzadko można napotkać podczas realizacji transakcji nieruchomościowych.

Działamy w systemie współpracy MLS, która zapewnia Państwu dostęp do jak największej ilości ofert oraz bazy klientów poszukujących.

Z powodzeniem realizujemy transakcje wiązane, a dzięki współpracy z bankami oraz pośrednikami kredytowymi oferujemy Klientom swoją pomoc w uzyskiwaniu korzystnych kredytów mieszkaniowych.

Rosnące potrzeby rynku nieruchomości były i są powodem stałego rozwoju naszej firmy, dlatego też poza czynnościami "tradycyjnego" pośrednictwa, nasza działalność obejmuje również usługi w zakresie szerzej pojętej obsługi rynku nieruchomości, m.in.:

 

  • poszukiwanie i pozyskiwanie dla naszych Klientów terenów inwestycyjnych

  • konsultacje i doradztwo w zakresie rynku nieruchomości

  • profesjonalne doradztwo inwestycyjne

  • badanie i regulowanie stanów prawnych nieruchomości

  • pomoc przy uzyskiwaniu pozwoleń na nabycie nieruchomości przez cudzoziemców

 

 

Ufając, iż sprostamy wszelkim Państwa oczekiwaniom, serdecznie zapraszamy do nawiązania owocnej z nami współpracy

 

BIURO NIERUCHOMOŚCI ANMA - MK Marcin Kuczyński
Lublin, ul.Bieczyńskiego 4 
/boczna Wieniawskiej/
tel/fax: 81 532-99-44  * tel: 731-48-88-44
e-mail: anma@anma.com.pl

godziny otwarcia:
pon-piątek: 8.30-18.30, soboty: 10.00-14.00

BIURO NIERUCHOMOŚCI ANMA - Magdalena Staniszewska
Lublin ul.Lipowa 10
/ vis a vis Galerii Plaza /
tel/fax: 81 534-66-55 * +48 508 910 810
e-mail: biuro@anma.lublin.pl

godziny otwarcia:
pon-piątek: 9.00-19.00, soboty: 10.00-14.00

 

 

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego